Livre
Néerlandais
Als een knappe rokkenjager weer thuis komt wonen, is hij niet blij met de nieuwe huishoudster.
Titre
Haar leugens
Auteur
Abbi Glines
Traducteur
Erica Disco
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Sweet little thing
Éditeur
Uithoorn: Karakter Uitgevers B.V., © 2018
197 p.
ISBN
9789045212197 (paperback)

Commentaires

Beulah Edwards werkt als huishoudster bij de rijke en strenge Portia en in ruil daarvoor betaalt deze kille vrouw de instelling waar Beulah’s gehandicapte zusje Heidi woont. Als op een dag Jasper, de knappe maar verwende zoon van Portia weer thuis komt wonen, komt Beulah erachter dat de zaken anders staan dat ze dacht. Jasper bezit al het geld en Portia heeft geen rode cent. Beulah besluit niets over Heidi te zeggen en neemt een bijbaantje om zo zelf de financiën rond te krijgen. Als Jasper de waarheid weet te ontrafelen, reageert hij anders dan verwacht. Het duurt dan ook niet lang voordat ze als een blok voor Jasper valt. De Amerikaanse bestsellerauteur (1977) heeft met dit werk het eerste deel in de serie ‘Sweet little lies’ afgeleverd. Het is een vlot geschreven roman en het einde heeft een verrassende twist. Geschikt voor een breed publiek. Voor de fans van Jessica Clare en Jennifer Probst.